Këto janë 6 vajzat VIP që u dashuruan me çunat e rinj

Diferenca ne moshe nuk ndikon aspak ne jetegjatesin dhe lumturin e nje cifti dhe pse me pare kjo ishte nje tabu. Kur femra ishte me e madhe se burri, mbahej e fshehur ose thonin qe ishin moshatare. Ndersa sot merr kuptim shprehja “ Dashuria nuk njeh moshe” dhe shihet me nje sy krej tjeter.

Se fundmi eshte perfolur dhe diferenca e madhe ne moshe mes presidentit te Frances Emmanuel Macron me gruan e tij Brigitte e cila eshte 24 vite me e madhe.


Ndersa me poshte do te shikoni disa nga çiftet shqiptare ku femra eshte me e madhe se mashkulli:

Skerdi dhe Aurela Gace

Skerdi dhe Aurela njihen prej vitesh edhe pse nuk e kane bere kurre publike kete gje. Aurela e ka pranuar diferencen mes tyre, qe bashkeshorti i saj eshte 6 vite me i vogel.Ata vazhdojne te jene te lumtur bashke ,gezojne frytet e dashurise se tyre, dy vajzat dhe mosha per ata nuk ka rendesi.

Amarda Toska dhe Ermal Mamaçi

Ami dhe Ermali kane lindur ne njejtin vit dhe muaj. Ami eshte 11 dite me e madhe por kjo martese eshte shembull i çiftit te lumtur te cilet perpos angazhimeve te shumta, e ruajne harmonine mes tyre. Martesa e moderatores me aktorin e humurit ka rezultuar nje sukses i vertete dhe madje themi se kane marr hijen e njeri-tjetrit dhe ngjajne si moter e vella. Ata sot jane prinder te nje djali dhe vajze.

Çiljeta Xhilaga dhe Alban Hoxha

Ciljeta dhe Alban Hoxhaj me ne fund iu dorezuan ndjenjave dhe e pranuan se ishin ne nje lidhje.
Diferenca e tyre ne moshe nuk duket aspak edhe pse Ciljeta eshte 3 vite me e madhe se Albani.

Silva Gunbardhi dhe Dafi

Silva Gunbardhi eshte nje kengetare shume e dashur per publikun shqiptar. Ajo eshte disa vete me e madhe se partneri i saj ,Dafi. Diferenca e moshes nuk ka ndikuar aspak qe ata te dy te kene nje marredhenie te shendetshme . Cifti tashme jane prinder te nje djali.

Soni dhe Klevi

Kengetarja e famshme Soni ka nisur nje histori dashurie me Klevin i cili eshte nje biznesmen nga Tirana.
Ky i fundit eshte disa vite me i vogel se Soni. Klevi eshte shpirti i saj binjak sepse ata gjithmone jane prane njeri-tjetrit ne biznesin e tyre te perbashket apo dhe ne paskuintat e nje koncerti apo festivali.

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj

Arbana Osmani eshte nje nder figurat me te njohura te ekranit shqiptar. Ajo tani eshte nje histori dashurie me Eduartin dhe jane ne pritje te nje djali. Ata kane lindur ne te njejten date por partneri i saj eshte kater vite me i vogel. Por kjo diference nuk ka aspak rendesi per dy te dashuruarit.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *