Nuk përmbahet ish konkurrentja e Përputhen/ Ja cfarë i ka bërë Bora Zemanit

Shpesh herë ndodh që vajzat e ekranit të bëjnë “xing” me njëra-tjetrën për sa i përket veshjes. Së fundmi ishte radha e dy bukurosheve, moderatores Bora Zemani dhe ish-konkurrentes së “Për’puthen”, Ana Kauri.

Ishte Bora ajo që e veshi e para këtë “look” në ditën e saj të lindjes. Mirëpo së fundmi të njëjtin “look” ja pamë edhe Anës gjatë “PP Prime”.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *