Ylli në një foto të ëmbël me çiftin Fifi – Adis

Yll Limani dhe Fifi u panë të afërt që nga dalja e saj në Big Brother.

Ani pse kjo e fundi kishte potencuar brenda shtëpisë që këngët e Yllit janë të gjitha të njëjta, duket se kjo nuk i ka penguar Yllit dhe shoqëria ka vazhduar.


Por, në një foto që u shpërnda në rrjetet sociale shihet Yll Limani bashkë me Fifin dhe të dashurin e saj Adisin.

Duket se tani ka shoqëri edhe me të dashurin e saj pasi sollën këtë foto të ëmbël bashkë./InfoKosova/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *