Ana i thotë Brunos se nuk i frikësohet atij aspak, ky është reagimi i tij

Florjana dhe Bruno janë cifti i ri që u njohën në Përputhen.

Me të dalë nga emisioni ata shihen bashkë në cdo moment duke shijuar lidhjen.


Por, Ana na solli një video të ëmbël ku këndon këngën e Remzie Osmani duke i thënë se nuk i frikëohet.

Shikoni më poshtë reagimin e Brunos në fund të videos./InfoKosova/

Shiko videon:

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *