Dagz i dashuruar ‘kokë e këmbë’, nuk i ndahet Einxhelit as të grimerja!

Einxhel dhe Dagz janë një prej çifteve të krijuara brenda shtëpisë së Big Brother Vip.

Teksa Dj i njohur ishte larguar javë më parë nga shtëpia Einxhel preku finalen duke u renditur e treta.


Pas daljes dyshja po kalojnë shumë kohë me njëri-tjetrin dhe postojnë së bashku vazhdimisht.

Së fundmi, Einxhel ka publikuar një foto ku shfaqet sapo ka dal nga grimerja.

E aty e ka shoqëruar edhe i dashuri i saj, Dagz.

Duket se DJ kosovar është dashuruar ‘kokë e këmbë’ në bukuroshen nga Shqipëria, sa nuk po i ndahet as kur ajo shkon në sallonet e ondulimit. /ORAinfo/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *