FOTO/ Fansat ngatërrojnë Bora Zemanin me ish banoren e Big Brother VIP

Moderatorja e njohur, Bora Zemani ka tërhequr vëmendjen sërish e të gjithëve.

Kësaj here jo për marrëdhënien me Donaldin por për një foto që ka postuar në Instagram.


Moderatorja ka pozuar me një kapele ndërsa shkruan: “Punë punë… po dhe ndonjë foto”.

Mirëpo, ajo që ra menjëherë në sy ishte ngjashmëria me Einxhel Shkirën.

Fansat kanë vërshuar me komente duke theksuar se sa ngjajnë.

Fakti që mban një kapele ( aksesor shumë i parapëlqyer për Einxhel ) dhe pozicioni që ka marrë, ka bërë që të ngatërrohen.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *