Habit Einxhel me shkrimin për Dagzin: S’ka robi pikë privatësie

Einxhel dhe DJ Dagz janë cifti i krijuar brend shtëpisë së Big Brother Vip.

Por, që lidhja e tyre po vazhdon shumë bukur edhe pas disa muajve që mbaroi formati.


Ata shihen bashkë kudo me dedikime të ëmbla për njëri tjetrin.

Së fundmi ishte Einxhel që postoi një video të bukur ku Dagzi shkon dhe e puthe ndërsa me shaka sipër videos shkroi: ”S’ka robi pikë privatësie” duke e etiketuar dhe Dagzin./InfoKosova/

Shiko videon:

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *