Kthim pas, ja si dukej Trixa vite më parë nën shoqërinë e Stresit dhe Shpat Kasapit

Beatrix Ramosaj është njëra ndër personazhet më të përfolura që nga hyrja e saj dhe lidhja me Donaldin brenda “BBV”.

Ajo vazhdon të komentohet shumë edhe pas ndarjes me aktorin.


Por ndër të tjera, këngëtarja komentohet shumë edhe për dukjen e saj.

Trixa gjatë kohës kur ishte brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”, është kujdesur që paraqitja e saj të jetë sa më e mirë, ndër të tjera ajo ka pranuar intervenim në gjoks.

Disa imazhe të publikuara në rrjete sociale, Trixa shihet të jetë në shoqërinë e reperit, Stresi dhe këngëtarit Shpat Kasapi.

Në ato imazhe ajo shihet të jetë ndryshe nga ajo që e shohim tani./Lajmi/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *