Sa bukur duket Blerona si nuse

Blerona Zeqiri po qarkullon në rrjete sociale me imazhe të ndryshme, duke u paraqitur e rregulluar si nuse.

Ajo në shumë aspekte kalon në lajm, andaj edhe me këto pamje po befason teksa merr vëmendje me pozat e shumta, shkruan “Kosovarja”.


Në këtë imazh të fundit, me duvak dhe grim perfekt moderatorja shkëlqen si nuse.

Sigurisht, këto fotografi të saj janë vetëm provë për të pasi ende nuk është zbuluar se ka diçka të re tek ajo.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *