Kim Kardashian zbulon dhuratën e ëmbël që ia bëri i dashuri i ri

Pete Davdison po tregohet tejet i dashuruar në Kimin.

Pas promovimit të serialit , ‘The Kardashians’, Kim dha një intervistë duke zbuluar një detaj të rëndësishëm.

Gjithçka nisi kur u publikua një foto e Kim dhe Pete të veshur si Aladdini dhe Princesha Jasmine.

Kim zbuloi se çifti shkëmbyen puthjen e parë në atë skenë dhe tregoi që për ditën e Shën Valentinit, Pete i ka dhuruar kostum asaj, tapetin dhe llambën magjike./Indeksonline/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.