Martesa e ka shndërruar komplet Gëzimen, kështu dukej vite më parë ajo

Gëzime Hamazaj, është reja e Remzie Osmanit, që kur ajo u martua me djalin e këngëtares së njohur, ajo vazhdimisht ka qenë në qendër të vëmendjes.

Gëzimja, është një grua dhe tashmë edhe një nënë shumë e përkushtuar, pasi kujdeset shumë edhe për vajzën e saj, Emma.


Reja e Remzies, padyshim është njëra nga personazhet më të bukura të show-bizzit, e kjo dëshmohet nga fotot që ajo postin në rrjetet sociale.

Por, jo gjithmonë ajo ka qenë kështu siç është sot, me më pak kilogramë, ja sa ndryshe dukej dikur ajo./ORAinfo/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *