“Nuk mundem më”, Mevlani acarohet keq me Efin dhe braktis takimin

Me sa duket takimi Mevlan-Efi nuk ka shkuar siç duhet, pasi patën debate mes tyre.

“Lëri këto talljet dhe mënyrën se si flet ti, nuk mundem më nuk kam nerva më , po bën lojëra fjalësh pra, nuk kam nerva, nuk po bën një muhabet serioz, dua muhabet serioz”, u shpreh Efi në takim.


Pas këtyre fjalëve Mevlani ngrihet nga tavolina duke braktisur takimin, ndërsa shprehet se nuk duroi dot mënyrën e të folurës së Efit gjatë debatit prandaj u largua.

Në takim ata nuk arritën dot të sqaroheshin, ndërsa debatet vazhduan edhe në studion e Për’puthen.

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *