Arjan Konomi nuk i mban lotët, qan në emision

Në puntatën e mbrëmshme në “Për’puthen Prime”, ka pasur emocione të forta.

Mikela dhe Erioni dolën çift, duke mos i lenë anash befasitë e mëdha për njëri-tjetrin.


Atë të cilin e kaploi emocioni më së shumti ishte opinionisti i programit, Arjan Konomi.

Madje në fund të emisionit gjatë fjalimit të tij, shpërtheu në lot duke iu uruar çiftit çdo të mirë./Indeksonline/

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *