Bora kujdeset për Semin sikur ta kishte bebe

Bora Zemani dhe Semi Jaupaj janë kolege në profesionin e muzikës dhe në të njëjtën kohë mikesha shumë të ngushta.

Kjo miqësi e pandarë u vë re pas hyrjes si banore e “Big Brother VIP”, të këngëtares Semi.


Kështu dyshja që nga finalja e shout real janë pothuajse gjatë gjithë kohës së bashku dhe tregojnë se sa të lidhura janë dhe si kujdesen për njëra tjetrën.

Së fundi, ka qenë Bora që ka postuar një video derisa ka qenë duke e mbajtur në krahë Semin sikur ta kishte bebushe./Kosovarja/

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *