Kështu qëndron raporti mes Osmanit dhe Kurtit

“Të shkëlqyeshme”, kështu i cilëson presidentja Vjosa Osmani raportet me kryeministrin Albin Kurti.

Këtë e bëri të ditur gjatë komunikimit me ndjekësit e saj në Instagram.


Ajo thotë se deri më tani me Kurtin ka raporte të shkëlqyeshme./IndeksOnline/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *