Kur Sara realizon fotografi, vajza e saj bën këtë veprim

Sara Hoxha në shumë raste është pjesë e lajmeve rozë.

Në shumë aspekte ajo tregohet që është e zonja, dhe e përkushtuar tej mase ndaj familjes.

Kohëve të fundit, momentet e shumta ajo i publikon me vajzën e saj, ku Poema bën gjeste të hijshme dhe duket mjaft e ëmbël.

Si gjithmonë, nënë e bijë shkëlqejnë dhe duken të mrekullueshme./Kosovarja/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.