Na habitën fare këta/ Bora dhe Donaldi do bejne kenge bashke…

Përgjatë ditëve të fundit kudo në rrjet është përfolur se Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë rikthyer me njëri-tjetrin. Kjo pasi makina e aktorit u pa poshtë pallatit të Borës. Mirëpo, kjo nuk është e gjitha! Së fundmi në rrjet po qarkullon një lajm i ri rreth dyshes.

Na surprizuan: Bora dhe Donaldi në një projekt muzikor së bashku?

Sipas “fame.al”, Bora dhe Donaldi janë duke përgatitur një projekt muzikor, e cila do të ketë në thelb historinë e tyre të dashurisë.


You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *