Shoku i ngushtë i nxjerr bojën Beatrixës dhe Donaldit/ Ka qenë lojë: Ata do bëjnë këngë bashkë…

Tiri Gjoci është një këngëtar i njohur kryesisht për mbrëmjet live në klube të ndryshme, por herë pas herë ai ka sjellë dhe projekte muzikore të tijat. I fundit ka qenë i publikuar rreth një muaj më parë.Tiri Gjoci, njëkohësisht edhe miku i aktorit Donald Veshaj dhe këngëtares Beatrix Ramosaj ka folu për raportet e tij me ish-çiftin.

Një bashkëpunim me Triksën dhe Donaldin, shoku i ngushtë i binjakëve Veshaj paralajmëron surpriza

Ai deklaroi se ekziston edhe mundësia që të sjellë një bashkëpunim muzikor me këngëtaren dhe binjakët Veshaj.Kujtojmë se Tici ka bashkëpunuar me Donaldin dhe Romeon në emisionin e tyre të sezonit të kaluar “Binjakët”, ku Tiri me grupin e tij ishte këngëtari i përhershëm i emisionit.


I ftuar në një intervistë së fundmi, Tiri tha se është i hapur për bashkëpunim si me Beatriksën, që e ka pasur shoqe në lice dhe me vëllezërit Veshaj, që tashmë janë shokë të tij“Pse jo, nuk është se e kam menduar po do të isha i hapur për çfarëdolloj bashkëpunimi, jo vetëm me Triksën por edhe fundja edhe me vëllezërit (Veshaj). Kështu që nuk ka asnjë lloj problemi.”– tha ai për “N’Zoom.”“Vëllezërit janë shokët e mi, miqtë e mi, ashtu si edhe Triksa. Dhe çfarë ka ndodhur mes tyre, ka ndodhur mes tyre dhe nuk më takon të përfshihem te kjo gjëja”, shtoi Tiri.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *