Stresi ndryshon mendim për Einxhel dhe bën deklaratën e fortë

Stresi bëri shumë bujë me deklaratat e tij për Einxhel në kohën kur ajo ishte në “Big Brother VIP”.

Këngëtari drejtoi shumë fjalë të këqija ndaj moderatores.

Kjo ndodhi për shkak se ata kishin një konflikt kohë më parë, mor së fundi Stresi ishte i ftuar në tek “E diell”, dhe ka befasuar me deklaratën e tij të re.

Ai ka ndryshuar mendim dhe i ka kërkuar fajle Einxhelin, madej ai tha se ajo është shumë vajzë e fortë dhe gjithashtu ishte banore e fortë./Lajmi.net/

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.