Suzana Mushkolaj burrit për ditëlindje i bëri pite me hithra

Suzana Mushkolaj fillimisht u bë e njohur si e ëma e këngëtares Argjentina Ramosaj, e më pas për profesionin e saj si fotografe dhe artiste shumë dimensionale.

Siç dihet, Suzana ka bërë shumë për fushën e fotografisë, ka libra të botuar, por gjithashtu ka karrierë të bujshme si dizajnere aksesorësh dhe jo vetëm.


 

E njohur si një nga zonjat më të pashme në vend, ajo së fundi ka treguar edhe se është martuar.

Sot, bashkëshorti i saj avokat feston ditëlindjen dhe Suzana i ka gatuar pite me hithrat e parë të kësaj pranvere të vonshme./Kosovarja/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *