Vjen reagimi i Erionit pasi doli çift nga “Për’puthen”, ka diçka për të thënë

Mbrëmja e djeshme ishte magjike në “Për’puthen Prime”, nga programi dyshja Mikela e Erioni dolën si çift, pas shumë komenteve që pranuan dyshja, Erioni vendosi që me një postim t’i përmbledh të gjitha ato që duhej.

Ai u shpreh se është i lumtur për personat që ka njohur brenda programit si dhe ndaj të dashurës, Mikelës.


“Jam i lumtur qe ky rrugtim u mbyll ne kete menyr me ty ne krah , @mikela_pupa_official ”, shkroi ai ndër të tjerash.

Më poshtë postimi i plotë./Indeksonline/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *