Cfarë t’i ketë ndodhur/ Arbana detyrohet ta anulojë udhëtimin në Rome ne minutat e fundit

Arbana ishe bërë gati për të shkuar në Romë, por detyrohet ta anulojë udhëtimin në minutat e fundit

Pas përfundmit të Big Brother Vip, Arbana Osmani që është në pritje të ëmbël, ka bërë udhëtime të shpeshta, qoftë me pushime të gjata sic ishin ato në Maldive, qoftë edhe pushimë të shkurta 2-3 ditorë në qytete të ndryshme në Europë.Këtë fundjavë, ajo e kishte planifikuar të shkonte në Romë, por ishte e detyruar ta anulojë.

Arysen e anulimit të udhëtimit ajo e ka treguar me anë të një Instastory.Arbana ka treguar se e ka anuluar udhëtimin për shkak se i vogli i saj ishte pa qejf, ama ka dërguar të ëmën në Romë në mënyrë që pronontimi mos digjej dhe të shkonin lekët kot.


You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *