Ka 30 vite që e pret këtë moment/ Ja pse nuk dorezohet Bora Zemani

Bora Zemani di që të bëhet gjithmonë pjesë e portaleve dhe medieve rozë, jo vetëm për historinë e saj me Donaldin që është bërë si “100 Vitrinat”, por edhe për gjëra të tjera nga jeta e saj e përditshme.

Shpesh bëhemi nostalgjikë dhe kujtojmë të shkuarën, fëmijerinë dhe kujtimet e saj. Njëjtë i ka ndodhur edhe Borës, e cila me një foto në Instagram na tregoi se ka 30 vite që pret të fitojë një biçikletë.Dhe pse do të thoni ju? Kush tjetër i mban mend çokollatat “Caotonic”, pas së cilës duhet të provoje e të provoje për të marrë një biçikletë.Edhe Borës i ka zgjatur goxha pritja dhe me humor e tregoi edhe me një foto duke u kthyer pas në kohë. “30 vite që pres të fitoj biçikletën”, ka shkruar ajo.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *