Loredana dhe Mozzik me rrobat e njëjta, a po e konfirmojnë se janë ribashkuar?

Loredana Zefi dhe Gramos Aliu – Mozzik, i bashkoi profesioni i njejtë duke bërë muzikë rep.

Ndërsa, çifti disa herë kanë treguar se kanë edhe mosmarrëveshje dhe janë ndarë e ribashkuar shumë herë, shkruan “Kosovarja”.


Pas imazheve që kanë marë vëmendje në rrjet si duket dyshja sërish janë ribashkuar.

Të dy janë shfaqur duke veshur të njëjtin jelek dhe të njëjtat mbathje.

Kjo po bënë që fansat të aludojnë se dyshja janë sërish bashkë, por si qëndron e vërteta apo ka qenë vetëm një rastësi mbetet të shihet.

Kujtojmë se çifti kanë një vajzë së bashku, Hanën.

 

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *