Single apo në lidhje? Ky është statusi i Fisnik Sylës

Ka disa ditë që në media është duke përfolur për një lidhje dashurie të biznesmenit Fisnik Syla.

E gjithë kjo erdhi pas një postimi që e publikoi në ‘Instastory’ ku shihej në shoqërinë e një femre.


Për Indeksonline, Fisniku vendosi të shuaj kureshtjen duke treguar që është single dhe po e shijon jetën ashtu siç është më së miri.

“Jo nuk janë të vërteta shkrimet që kanë qarkulluar ditëve të fundit, unë jam single dhe po e shijojë jetën në maksimum”, tha ai./Indeksonline/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *