Zi e madhe/Po shkonte të takonte të fejuarën, biznesmeni shqiptar humb jètën në mes të rrugës në Itali

Një ak sident i ka marrë jetën një 45-vjeçari shqiptar në Itali mbrëmjen e së shtunës, kur automjeti me të cilin udhëtonte doli nga rruga.

Aksidenti ndodhi në Via Ravegnana. Mediat italiane raportojnë se vi ktima është Lorenc Beqari 45 vjeç, një biznesmen me origjinë nga Durrësi, por banonte në Ravenna.

Ai po udhëtonte drejt Forli për të takuar të fejuarën e tij. Por në rrethana ende të paqarta, humbi kontrollin mbi automjetin e tij tip Alfa Romeo dhe makina doli nga rruga duke u për mbysur.


45-vjeçari humbi jetën në vendngjarje. Sipas shtypit italian, prej 1 viti e gjysmë ai ishte i fejuar me Sandra Tampieri, një personazhe e njohur televizive në shtetin fqinj.

Vetë Sandra Tampieri ka reaguar në rrjetet sociale pas lajmit për ndarjen nga jeta të 45-vjeçarit shqiptar.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *