Këtu do të dëgjoni bashkëpunimin e Antonelës dhe Mevlanit që nuk u publikua kurrë!

Antonela dhe Mevlani janë dy nga konkurrentët më të përfolur të “Për’puthen”.

Dyshja patën afrimitet brenda programit dhe u mendua se do të dilnin çift, gjë e cila nuk ndodhi.


Marrëdhënia e tyre u përcoll me shumë zhurmë e ulje ngritje pasi u përfshinë në një trekëndësh ku bënte pjesë edhe Ledjana.

Sot Mevlani nuk është me asnjërën por përderisa kënga e tij dedikim Ledjanës u shndërrua në hit një këngë bashkëpunim me Antonelën nuk u publikua kurrë edhe pse u realizua.

Dyshja gjatë kohës sa dilnin bashkë realizuan një projekt muzikor por pas prishjes së raporteve vendosën të mos e publikonin.

Së fundmi në rrjete sociale është zbuluar një pjesë e kësaj kënge e kënduar nga Antonela dhe Mevlani.

Shiko videon:

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *