Si rrallë herë Vesa ndan foton e ëmbël më bashkëshortin e djalin

Vesa Luma po jeton jashtë Kosovës tash e disa vite.

Bashkë me këngëtarin nga Shqipëria Big Basta kanë edhe një djalë që e kanë quajtur Lian.


Së fundmi në Instagram ajo publikoi një foto të mëbël krah të dyve.

Familje e vogël dhe e bukur duken duke përcjell vetëm pozitivitet./InfoKosova/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *