Celen lulet ketej/ Donaldi merr ‘dhuratën’ e parë nga Bora dhe e poston direkt në rrjetet sociale

Donald Veshaj pas një heshtjeje të gjatë, dje ka habitur të gjithë me deklaratën e djeshme ku pranoi që më shumë kishte humbur sesa kishte fituar nga BBV. Pas gjitha atyre thashethemeve kudo në mediat rozë, është hera e parë që pas daljes nga BBV, aktori Veshaj ka folur për jetën e tij private.Me anë të një statusi në story-n e tij Donaldi tregoi hapur se kapitullin me Trixën e ka mbyllur, derisa për Bora Zemanin u shpreh se po mundohet ta rifitojë, tha se po pret që ajo të shkrijë.

“Nuk kam folur që nga mbarimi i Big Brother sepse unë besoj që çdo gjë që kisha për të treguar e thashë aty me të mirat e të këqiat e mia dhe jam i lumtur për eksperiencën por i penduar për humbjen time aty.Një humbje që po mundohem ta rifitoj që në momentin që dola e këtu nuk po flas për cmimin e madh. Big Brother ishte fun dhe unë mendoj që i mora por dhe i dhashë maksimumin tim”, kishte shkruar dje Veshaj.Derisa pas kësaj deklarate, ai ka rikthyer në temë diskutimi varësen e tij të famshme. Pak orë pas kësaj deklarate Donaldi postoi një video ku vinte në pah trupin e tij pa bluzë, teksa mbante varsen që ia dhuroi Borës.Videon e publikuar aktori Veshaj e shoqëroi me këngën “Say something” teksti i të cilës thotë: “Thuaj diçka, po dorëzohem para teje”. Derisa në videon e Donaldit është edhe pjesa tjetër ku thuhet: “Dhe unë do të gëlltisë krenarinë time.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *