Ermali bëhet nostalgjik në postimin e tij të fundit

Këngëtari i njohur shqiptar, Ermal Fejzullahu, është bërë pjesë e skenës muzikore qysh në moshën 6 vjeçare.

Që nga atëherë ka shprehur talentin e tij të rrallë duke mbushur tregun muzikor me hite.


Duket se është bërë nostalgjik, ku në llogarinë e tij në ‘Facebook’, postoi këngën “Ku i kam shokët e mi”.

Edhe pse janë bërë 10 vite nga publikimi i këtij super projekti, ende po vazhdon të dëgjohet dhe të komentohet nga dëgjuesit./Indeksonline/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *