Si të dukeni si Elita Rudi?

Elita Rudi ishte ndër prezantueset më të njohura në vend, tani më tepër imazh rrjetesh sociale, sharmi i saj është i pa krahasueshëm.

Jo më kot në një kohë rekorde ajo ia doli të ngjitet në krye të listës së prezantuesve televizive më të pëlqyera e më të përfolura, Elita ka stil me dozë të theksuar elegance dhe plotësisht feminist.

Bukuroshja është bërë dy herë nënë dhe në foto shfaqet mjaftë në formë, moderne dhe pa dyshim e bukur.

Bashkëshortja e reperit Gjiko është po ashtu një ndër femrat e shoubizit më të ndjekura në rrjete sociale./Kosovarja/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.