A ka mësuar Beatrix Ramosaj nga gabimet e saj

Beatrix Ramosaj vazhdon të përmendet shumë në rrjetet sociale për lidhjen e saj me Donald Veshajn, më të cilin krijoi në lidhje brenda shtëpisë së “Big Brother Vip”.

Ata të dy janë ndarë, menjeherë sapo përfundoi spektakli.


Secila lëvizje e tyre nëpër rrjetet sociale bëhet virale dhe kur shperndajnë dicka shpesh konsiderohen si ngacmime për njeri tjetrin.

Beatrix në këngën e saj të fundit, nga vargjet e thurura, duket se ka mësuar nga gabimet e saj, dhe se nuk do ti përsërisë më.

Nga teksti duket se Beartix eshte shume e lenduar nga Donaldi, po ashtu e cileson kete lidhje si gabim te saj./Kosovarja/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *