Donaldi dhe Bora pritet të publikojnë duetin e tyre të parë muzikor, zbulohen detajet e projektit

Donaldi dhe Bora vazhdojnë të jenë dy personazhet më të përfolura të mediave rozë.

Historia e tyre vazhdonë të merr vëmendje, sidomos pas puthjes së famshme që ata shkëmbyen në “BBV”.


Megjithatë edhe pas daljes së Donaldit nga “Big Brother” dhe ndarjes me Trixën, dy personazhet simpatikë vazhdojnë të jenë në fokusin e medias.

Burime të Kryefjala.com bëjnë me dije se Donaldi dhe Bora janë parë në studion e Elgit Dodës.

Bora dhe Donaldi pritet të publikojnë duetin e tyre të parë muzikor.

Donaldi duket se e ka marrë seriozisht këngën ndërsa Bora po i rikthehet një pasioni të saj të vjetër./Lajmi/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *