Einxhel Shkira, gazetarja shqiptare, është finalistja e katërt e edicionit të parë të Big Brother Vip.

Ajo se fundi, postoi një video në Instagramin e saj, ku shihet teksa bën grimin e saj të përditshëm dhe natyral.


Shkira, si fillim u shfaq pa pikë grimi në fytyrë dhe dukej mjaft e bukur.

Rikujtojmë, Einxhel dhe Dj Dagz po shijojnë lidhjen edhe jashtë shtëpisë “Big Brother Vip”. /IndeksOnline/