Ish-konkurrentja e “Për’Puthen” thumbon Beatrix Ramosajn

Beatrix Ramosaj së fundi është komentuar shumë për shkak të këngës së saj të publikuar.

Por ajo është komentuar edhe gjatë kohës kur ishte pjesë e “BBV”.


Ndër të tjera asaj i komentohet shumë edhe komenti i bërë në foton e Bora Zemanit në mbrëmjen kur ajo takoi ish të dashurin e saj, Donald Veshaj.

Ky koment duket se vazhdon ende të përflitet dhe kësaj here është risjellë në vëmendje nga ish-konkurrentja e “Për’Puthen”, Mikela Pupa.

Ajo ka rispostuar një story në llogarinë e saj në ‘Instagram’ ku shkruhet: Puthje, puthje, mikelapupa  erionkukaj.

Se më dëgjuan komshinjtë!

Ndësa ish-konkurrentja, e cila doli çift nga programi me Erion Kukajn, ka thumbuar Beatrix Ramosajn në përgjigjen e saj:

“Aman se është ters kur përmenden komshinjtë”, shkruan Mikela në ‘Instastory-n’ e publikuar./Lajmi/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *