Lek të madh paska kjo/ Sandalet e reja të Antonelës kushtojnë sa qimet e kokes…

Ish-banorja e Big Brother VIP, Antonela Berisha, gjatë qëndrimit brenda shtëpisë së famshme ishte komentuar mjaft shumë për veshjet e jetën e shtrenjtë dhe i poston vazhdimisht

.Ajo madje kishte pasur debat me njërën prej banoreve e cila ia kishte shkelur padashje këpucët, duke i thënë se bëjnë 800 euro, por tashmë e ka tejkaluar atë shifër.Derisa kjo më vonë u bë virale në rrjete sociale, biondja ditën e sotme (e martë) ka shpërndarë një postim në InstaStory. Bëhet fjalë për një dukje elegante ku kishte vënë në fokus një palë take, e ia kishte dhënë mundësinë ndjekësve që t’ia gjenin çmimin.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.