Shah mat të gjithëve/ Trixa i përgjigjet komenteve që thonë se kënga e re i dedikohet Donaldit

Beatrix Ramosaj publikoi mbrëmë këngën e re “Ma shumë se ti” dhe menjëherë u përfol se është një dedikim për Donaldin. Teksti përshtatej me historinë e saj dhe Donaldit, që nisi brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” dhe përfundoi pas daljes.

Trixa i përgjigjet komenteve që thonë se kënga e re i

Por sot Trixa ka treguar me lezet se kënga nuk është dedikim pasi tekstin nuk e ka shkruar vetë.


You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *