Ariana Fejzullahu i than flokët në këtë mënyrë

Bashkëshortja e këngëtarit Ermal Fejzullahu, njëherësh blogerja Ariana Fejzullahu, dallohet për stilin e saj të veçantë që ka në çdo paraqitje.

Ariana si duket po e shijon edhe motin e mirë derisa është aktive me postime në rrjetet sociale.


Së fundi, ajo ka postuar një video në InstaStory ku është shfaqur duke tharë flokët nën rrezet e diellit.

Ajo dukej në formë të mirë derisa kishte veshur një palë gjinse dhe një bluzë të shkurtër që i zbulonte belin./Kosovarja/

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *