Bora apo Beatrix, shikoni cila dukej më bukur para ndërhyrjeve

Bora dhe Beatrix ishin emrat më të përfolur në mediat rozë muajve të fundit.

Kjo për shkak së Beatrix u lidh me ish të dashurin e Borës, Donald Veshaj me të cilin nuk i zgjati shumë e u ndanë me të dalë nga shtëpia e Big Brother.

Së fundmi faqja ‘Vipat e Bllokut’ kanë publikuar disa fotografi duke krahasuar se cila ka ndëhyr më shumë në fytyrë e cila dukej më bukur.

Shikoni foton më poshtë dhe vlerësojeni vetë

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.