E pabesueshme, ja si dukej Efi para ndërhyrjeve

Efi, është njëra nga konkurrentët më të bukura të Përputhen.

Madje ajo shpesh është përfolur për ngjashmërinë e madhe me moderatoren Bora Zemani dhe këngëtaren Elvana Gjata.


Mirëpo, si dukej Efi para famës e ndërhyrjeve.

”Vipat e Bllokut Official” kanë publikuar një foto ku thuhet se është Efi para ndërhyrjeve dhe dallimi ëshë goxha i madh.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *