Fjolla Morina feston ditëlindjen, kaq vite mbush ajo

Për këngëtaren shqiptare, Fjolla Morina sot është një ditë e veçantë.

Këngëtarja sot feston ditëlindjen e saj të 36-të


Fjolla, me këtë rast ka marrë urime të shumta nga fansat, miqtë, kolegët e familjarët e saj, disa nga këto urime artistja i postoi në “InstaStory” , ku dhe i ndau me fansat e saj.

Ndryshe Fjolla është komentuar shumë pas ndarjes së saj me biznesmenin Fisnik Syla. /Lajmi/

Lojtës Videosh

00:00

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *