Ja ku ia vendos dorën Samiu – Efit

Efi, konkurrentja e Përputhen ka dy pëlqime në këtë emision.

Samiu dhe Mevlani janë ata që do por nuk mund të zgjedh ende.


E Samia ka postuar njëfoto të ëmbël krah Efit.

Duke ia vendosur dorën tek beli, e të buzëqeshur të dy duken cift për mrekulli./InfoKosova/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *