Kaq shumë kilogram paska shtuar Selvija gjatë shtatzënisë

Selvije Jao u bë nënë për herë të parë para dy mujsh.

Ajo u bë nënë e një djali që bashkë me Shpatin ia vendosën emrin Roel.


Por, Selvije po ankohet për kilogramët e tepërt tashmë.

Ajo u pyet ga ndjekësit se sa kilogram ka shtuar deri në fund të shtatzënisë dhe ajo nuk hezitoi duke trguar se ka fituar gjithsej 16-17 kilogram./InfoKosova/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *