Kështu reagon Guerili kur sheh babin në televizor

Djali i këngëtarit Gold Ag dhe bashkëshortes së saj Ermirës, Guerili po rritet shumë shpejt.

Eshtë Goldi ai që publikoi në foto të ëmbël të Guerilit derisa e sheh babin në televizor.


Goldi dhe Emira nuk treguan fytyrën e djalit për plot një vit.

E në një vjetorin e tij ata treguan portretin e ëmbël të djalit dhe vazhdojnë të sjellin foto të shumta bashkë./InfoKosova/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *