Më në fund “mbulohet” në ramazan Blerona Zeqiri

Që kur beri ndërhyrje në trup dhe fytyrë, Blerona u kujdes të shfaqet gjithmonë seksi dhe sharmante.

Ajo nuk hezitoj gjithmonë ta shfaq gjoksin në formë, shkruan InfoKosova.


Së fundi moderatorja ka hap një biznes të saj.

Në një fotografi të publikuar brenda ambientit të punës, Blerona shihet më e mbuluar se kurrë./InfoKosova/

Shiko foton:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *