Arbana Osmani prezanton për herë të parë vëllain e vogël

Sot është një ditë e veçantë në familjen e moderatores, Arbana Osmani, pasi vëllai i saj i vogël ka ditëlindjen.

Nuk kishte se si ajo të mos bënte një urim publik në rrjetet sociale. Arbana ka postuar në Instagram një foto, në të cilën shfaqen të dy dhe e ka shoqëruar me një urim special.


“Gëzuar ditëlindjen vëllai im i vogël, i cili nuk është më i vogël, por do të jetë gjithmonë i vogli ynë❤️Sidrit Osmani të kam shpirt❤️❤️”, ka shkruar moderatorja, duke marrë shumë komente që e uronin të vëllain.

Kujtojmë që Arbana ka edhe një vëlla më të madh, me të cilin ka treguar se i ka marrëdhëniet shumë të ngushta. Madje, shpesh herë është shfaqur teksa kujdeset edhe për vajzën e tij, Kenzën.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *