Donaldi i bën këngë Borës/ Beatrix merr surprizën e bukur: Faleminderit ëngjëjt e mi…

Donaldi bashkë me Romeon dhe Elgit Dodën nxorrën “Picason” e tyre, që duket se do të shëndrrohet në një hit dhe do bëjë namin në klube.

Donaldi nxorri këngën e re që është prapë për Borën, Beatrix merr surprizën e bukur (foto)

Pjesa e Donaldit duket qartë që ishte një dedikim për Borën, me të cilën po dëshiron që të ribashkohet. “Ma tha truni për me të puth, ma tha truni për me të hup, ma tha truni për me të lut, ma tha truni për me vujt”, thotë aktori.Ndërkohë, Beatrix ka disa ditë që ka publikuar këngën e re.


“Ma shumë se ti”, mbanë kënga e cila është dedikim për Donaldin, ose më saktë është një “diss” si të thuash ndaj tij.Ajo deri më tani ka arritur rreth një milion klikime. Këngëtarja shihet që është e pëlqyer nga fansat dhe madje ajo pranon dhurata të shumta.Një surprizë e ka pranuar edhe sot gjatë ditës, ku edhe i shfaqi dhuratat.

“Engjëjt e mi, sa shumë ju dua djem, e bëmë, dreqin e bëmë çfarë do të bëja pa ju djem ju jeni drita e jetës sime është një festë 1 milion”, ishte mbishkrimi i këngëtares.Triksa pritet të sjellë këngë të reja në vijim të cilat ende nuk ndihen nëse do kenë prapë lidhje me Donaldin dhe historinë e tyre të shkurtër të dashurisë apo jo

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *