Hajde c’bëhet kështu/ E famshmja e showbizit shqiptar gjuan në poligan me foton e vjehrrès

Profesori i Kr iminologjisë, Ervin Karamuço ka zbuluar një ndodhi shumë interesante që sipas tij ndodh në një poligon në kryeqytetin e Tiranës.

Në faqen e tij zyrtare të Facebook, Karamuço shkruan se një personazh i njohur i botës së showbizz shkon rregullisht në një poligon dhe bën qitjemDeri këtu nuk ka asnjë problem dhe asgjë të çuditshme! Por në vend të shënjestrës, ajo përdor foton e vjehrrës së tij. Mos e besoni po deshët, por është e vërtetë.


Në të njëjtin postim, Karamuço ka etiketuar gazetaren Klodiana Lala, e cila ndoshta është në dijeni të gjithë çfarë po ndodh në një nga poligonet e Tiranës.“Klodiana Lala nuk e kisha imagjinuar kurrë që një personazh shumë i njohur publik i showbiz, që frekuenton rregullisht poligonet e qitjes, vendos mbi shënjestër fotografinë e vjehrrës së saj.Rast studimor me elementë shumë serioz për fatet e shoqërisë tonë…”-shkruan ai në Facebook. Një rast shumë interesant ky, duhet verifikuar nëse është e vërtetë.

 

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *