Kujt i shkon më shumë? Xhensila dhe Kida bëjnë xing me të njëjtën veshje

Ndodh shpesh që vajzat e showbizit të bëjnë “xing” me njëra-tjetrën.

Këtë herë ka qenë rradha e dy bukurosheve shqiptare, Xhensila Myrtezaj dhe Kida.


Ato të dyja kanë bërë “xing” me një body të zi, i cili thekson linjat e tyre trupore.

Si Kida, ashtu dhe Xhensila kanë publikuar në rrjete sociale foto ku duken në super formë.

Kjo veshje është veshur më parë nga Kida.

Kujtojmë se vajzat kanë prej vitesh miqësi me njëra-tjetrën, madje kanë dhe një bashkëpunim “Uh baby”.

Shiko fotot:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *