Shihni me kë e krahasojnë kërcimin e Romeos, Donaldit dhe Elgitit te kënga e tyre

Donald Veshaj, Romeo Veshaj dhe Elgit Doda të premten kanë publikuar projektin e ri. Kënga titullohet “Picasso” dhe është e vizualizuar me videoklip.

Edhe këtë herë, treshja kanë tërhequr vëmendje përmes tekstit, veçanërisht me pjesën e Donaldit, e cila duket mjaft qartë që është një dedikim për Bora Zemanin.


Mirëpo, pas kësaj kanë filluar shakatë për vallëzimin që kanë bërë treshja.

Madje kanë filluar krahasimet me projekin e Sindit me motrat e saj.

“Kush e ka bërë ma mirë”, është fraza që është bërë virale në rrjete sociale.

mve po ecën mjaft mirë dhe po pëlqehet shumë nga publiku, pasi pa kaluar 24 orë nga publikimi po shkon rreth 400 mijë klikime.

E sigurt që do shënderrohet në një hit.

Kujtojmë se Donaldi pak kohë më aprë nxorri dhe këngën e tij të parë solo, “Nuk je”, që nga teksti dhe detajet e klipit dukej që ishte dedikim për Borën.

Dyshja po përflitet shumë për një ribashkim mes tyre, madje u tha ca ditë më parë që kanë qenë edhe në Vienë bashkë.

Si është e vërteta, nuk e dimë, por koha do e tregojë.

Shiko videon:

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *